Poznaj batumi

Nasza firma istnieje na rynku już od 18 lat i zajmuje się kompleksową organizacją konferencji, kongresów, sympozjów, eventów czy spotkań cyklicznych.

Od początku działalności zorganizowaliśmy szereg Konferencji medycznych na zlecenie największych specjalistów z dziedziny:

- kardiologii
- neurologii
- onkologii
- hematologii
- transplantologii
- psychiatrii
- hepatologii
- zakaźnictwa
- reumatologii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektami, które mieliśmy możliwość zrealizować dla naszych Klientów.

Nasze doświadczenie, młody, zgrany i stały zespół, znajomość rynku, potrzeb i wymagań, a także umiejętne dobranie pakietu świadczeń do określonych projektów, pozwoliły nam stworzyć unikalną ofertę, którą nieprzerwanie zapewniamy i realizujemy dla naszych Klientów.

Gwarantujemy wyjątkową staranność w realizacji powierzonych zadań, ponad 100% zaangażowanie, umiejętność przewidywania, szybkiego reagowania oraz dostosowywania projektu do bieżących oczekiwań Klienta pewność, że wszystkie, nawet najbardziej trudne i złożone elementy połączymy w najwyższej jakości całość.

Bardzo dziękujemy naszym stałym Klientom za dotychczasowe zaufanie - jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji, a tych Klientów, którzy zdecydują się podjąć z nami współpracę zapewniamy, że przyniesie ona Państwu wymierne korzyści zarówno finansowe, logistyczne, organizacyjne, a także jakościowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zespół Agencji BATUMI