×

Kolejna konferencja Po-ASH za nami – zapraszamy na podsumowanie!

Za nami XV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Po-ASH!

Trudny okres pandemii postawił przed nami szereg wyzwań, którym musieliśmy sprostać. Dlatego już w październiku rozpoczęliśmy cały proces przygotowań, tak aby Konferencja odbyła się bezbłędnie.

Działaliśmy dwutorowo, żeby być w gotowości do zorganizowania Konferencji w formule hybrydowej lub online, jeżeli organizacja spotkania z udziałem uczestników nie byłaby możliwa. Jak wiadomo, na organizację Konferencji z udziałem uczestników jeszcze musimy poczekać.

Specjalnie zaprojektowane studio zostało wybudowane w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Nasi specjaliści od realizacji telewizyjnych, korzystając z niezawodnych technologii, umożliwili zdalny udział w wydarzeniu zarówno wykładowcom, jak i uczestnikom. W tym celu wykorzystaliśmy m.in. dedykowane łącze o wysokiej przepustowości oraz panoramiczny ekran diodowy o powierzchni 24 m2.

Montaż studia rozpoczął się w przeddzień Konferencji, oczywiście przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, 5. marca w naszym studiu pojawiło się grono ekspertów – lekarzy, a pozostali prelegenci zabrali głos, łącząc się z nami online. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 300 uczestników (głównie lekarzy specjalistów z obszaru hematoonkologii). Każdy z nich miał możliwość aktywnego uczestnictwa w Konferencji Po-ASH, dzięki dedykowanemu czatowi.

Aktualności