×

Konferencja hybrydowa to przyszłość. Podsumowanie 3. Forum Wirusologicznego w Warszawie 3-4.07.2020

COVID-19 przyniósł ogromne zmiany w naszym życiu, a dla naszej branży stał się zaciągniętym hamulcem ręcznym.

Dlatego też wdrożyliśmy plan B. B jak BATUMI i stworzyliśmy konferencje hybrydowe.

Pracowaliśmy na tym projektem już jakiś czas, pomysł zrodził się jeszcze przed wybuchem pandemii, która chcąc nie chcąc przyspieszyła jego realizację. Świat się zmienił nieodwracalnie, zmieniły się też potrzeby i możliwości.

Digitalizacja wkroczyła w nasze życie gwałtownie i na dobre zajęła wygodne miejsce w fotelu. Rozwój technologii przebiega w sposób błyskawiczny i nie warto się przed nim bronić ani wybitnie opierać. Digitalizacja kiedyś była określana mianem trendu i ewentualności a dziś jest nie tyle modą co koniecznością.

Skoro prawie cały świat uczy się i pracuje zdalnie, również zdalnie możemy prowadzić konferencje.  To bezpieczne rozwiązanie do dzielenia się wiedzą. Każdy użytkownik po rejestracji dostaje spersonalizowane hasło, umożliwiające zalogowanie się tylko na jednym urządzeniu. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji wyglądu konferencji, udostępnia plików, filmów z YT, moderacji czatu czy wirtualnych pokoi, gdzie w przerwach mogą się odbywać rozmowy w mniejszych grupach.

A to jeszcze nie wszystko.

Część osób, które oczywiście zadeklarują taką chęć, mogą w owym wydarzeniu brać udział bezpośrednio – będąc na miejscu konferencji.

Oczywiście z racji panującej sytuacji epidemicznej w kraju, liczba miejsc jest ograniczona a wszystko utrzymane jest w ścisłym reżimie sanitarnym (oświadczenia, odległości, maseczki, żele do rąk i płyny do powierzchni, częsta dezynfekcja, mierzenie temperatury przed wejściem na wydarzenie).

Poniżej „świat w liczbach” w odniesieniu do 3. Forum Wirusologicznego:

Z całą pewnością konferencje hybrydowe na stałe wejdą do naszego portfolio.

Aktualności