×

Wyjątkowa Konferencja „Choroby zakaźne – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” – podsumowanie

Konferencja „Choroby zakaźne – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość”, która odbyła się w formie transmisji online w dniach 29-30 stycznia 2021 r. okazała się nie lada sukcesem! Do wzięcia udziału w wydarzeniu zarejestrowało się aż 780 osób, co pokazuje, jak ważną tematykę poruszyli nasi eksperci. Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania konferencją!

Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Polskie Stowarzyszenie Naukowe „Zagrożenia Cywilizacyjne i Zdrowie Publiczne”, a w skład Komitetu Naukowego weszli: Prof. Anna Boroń-Kaczmarska, Dr hab. Jerzy Jaroszewicz oraz Prof. Anna Moniuszko-Malinowska.

W związku z COVID-19, konferencja objęła przede wszystkim tematykę zdrowia publicznego w odniesieniu do aktualnej sytuacji epidemicznej. Wyzwanie, jakie stanęło przed prelegentami to uaktualnienie wiedzy, podzielenie się nią z uczestnikami i weryfikacja postępowania w przypadku chorób zakaźnych.

Od wielu uczestników otrzymaliśmy pozytywne komentarze na temat merytoryki i ciekawego doboru wykładów, a także formuły wydarzenia i przygotowania technicznego platformy do streamingu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział, wykładowcom za zaangażowanie i przekazanie bardzo merytorycznych treści, a firmom sponsorskim za wparcie, które przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia.

Konferencja „Choroby zakaźne – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” za nami. Pora na kolejne wyzwania!Aktualności